Opuštění těla ve snu

všechny články články v této kategorii

Otázka - Již 2x se mi přihodilo, že jsem spal a spatřil jsem pod sebou své tělo. Nevím zda to byl jen sen. Můžete mi říci svůj názor?

Odpověď - Říkáme tomu "opuštění těla", jiným slovem "astrál". Více informací najdete v díle André Luize. Je to přirozené a děje se to, když tělo odpočívá a spí. Snažte se o to, abyste měl myšlenky soustředěné na Světlo a probudíte se odpočinutý a vyrovnaný. Studujte vytrvale spiritistickou doktrínu.

Otázka - Jak na sny pohlíží Spiritismus? Je možné mít předtuchu prostřednictvím snu?

Odpověď - Sen je vnímán jako stav osvobození duše. Během snu duše užívá tzv. Perispirit, spirituální tělo, podobně jako své hmotné tělo a tak dostává možnost být na druhé straně a navazovat kontakt se světem duchů.

Jsou také varovné sny či sny, projevující se jako záblesky okamžiků prožitých ve Spirituálním Světě. Existují ale i psychické sny, jež jsou pouze jednoduchými vzpomínkami na události běžného dne a nebo sdělením toho, co bychom si přáli.Odpovídá: Chico Xavier za vedení Emmanuela

Ukázky z knihy „Odpovědi”

Dílo poprvé vyšlo v Brazílii v roce 1995 jako 382. kniha. Název v originálu je „PLANTÃO DE RESPOSTAS - PINGA FOGO II”. Obsahuje rozhovory z televizního pořadu Pinga fogo z roku 1971. Kniha je přepisem otázek a odpovědí, které v pořadu zazněly.

Všechny články v této kategorii

Předchozí článek (Vývoj)

Další článek (Rodiče a děti)

  Nic už Vám neunikne! Sledujte Chicoxavier.cz na Facebooku